Polski Serwer Zimnej Wojny

Witamy na forum naszego serwera!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-25 18:21:35

Ramius
Członek Partii
Dołączył: 2017-02-25
Liczba postów: 4
WindowsChrome 56.0.2924.87

Regulamin Walk na serwerze

Poniżej zostaną wypisane proponowane zasady i system walk
Na serwerze będzie podział na terytoria, tzw okręgi aby zdobyć jakiś okręg musi dojść do 5 potyczek a następnie jednej wielkiej bitwy zapowiedzianej na forum przez administrację. Każda frakcja będzie podzielona na kilka drużyn zależy to od głównodowodzącego.
Skład drużyn również będzie robił dowódca, skład jest dowolny.Każda drużyna ma 70 żyć jeżeli wyczerpie limit MUSI wycofać się z pola walki. Jeżeli obrońca przegra bitwę musi wycofać się na inny okręg i nie może kontratakować przez 4 dni. Gdy atakujący wyczerpią limit wracają do swojego okręgu i również nie mogą atakować przez 3 dni ale tylko okręgu atakowanego wcześniej t.j Atakuję SF ale mi się nie udało to mogę zaatakować inne miejsce.
Poniżej podam definicje co i jak żeby była jasność.
Potyczka-Krótkie walki w których ktoś kto nie żyje nie powraca na pole bitwy, w potyczkach mogą brać MAX 2 Drużyny 1 USA i 1 ZSRR. N
Wielka Bitwa-Zapowiadana klika dni przed rozpoczęciem na forum, bitwa toczy się do wyczerpania limitu żyć lub przejęciu punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie.

Reszta Zasad:
Nie używamy sprzętu innych frakcji


WĄTEK BĘDZIE UZUPEŁNIANY

Offline

#2 2017-02-25 18:39:51

Wonsz
Obywatel
Dołączył: 2017-02-25
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 51.0

Odp: Regulamin Walk na serwerze

Mój pomysł ale widzę tutaj nieścisłości (oraz błędy)



1. "Skład drużyn również będzie robił dowódca w każdej drużynie musi być min 3 osoby i jeden oficer (z tych 3)" - Jak to ma być drużyna, to ja szanuję polityków. Po co aż tak bardzo to rozdrabniać skoro można zrobić jedną dużą drużynę, która liczyłaby większą ilość osób.



2. "Jeżeli obrońca przegra bitwę musi wycofać się na inny okręg i nie może kontraatakować przez 4 dni. Gdy atakujący wyczerpią limit wracają do swojego okręgu i również nie mogą atakować przez 3 dni ale tylko okręgu atakowanego wcześniej" - To jest błąd, w obu przypadkach powinny być cztery dni



3. "Potyczka-Krótkie walki w których ktoś kto nie żyje nie powraca na pole bitwy, w potyczkach mogą brać MAX 2 Drużyny 1 USA i 1 ZSRR." - To jest jakaś kpina, ciekawe kto będzie tego przestrzegać. Potyczka to luźne starcie, które nawiązało się w wyniku prowokacji lub styczności oddziałów obu nacji.



4. "Wielka Bitwa-Zapowiadana dzień przez rozpoczęciem na forum, bitwa toczy się do wyczerpania limitu żyć lub przejęciu punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie." - Jaki k*rwa dzień przed rozpoczęciem? Powinno to być co najmniej kilka dni by wszyscy (no może większość) nieobecni na serwerze mogli się zapoznać z miejscem walki i tak dalej.


Podsumowując, cały tekst powinien zostać poprawiony, powinien być bardziej czytelny.

Ostatnio edytowany przez Wonsz (2017-02-25 18:40:52)


comment_0VUr7FlhBJFtXf6GkbNxRmn20hPj13p2.gif

Offline

#3 2017-02-25 18:42:16

Młody
Obywatel
Dołączył: 2017-02-25
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: Regulamin Walk na serwerze

Co do tych okręgów i żyć mam uwagę. Skomplikowane pomysły jak te wasze "okręgi" są trudne do zrealizowania. Część może tego nie zrozumieć, albo źle odebrać. I ogólnie, pomysł z okręgami mi sie nie podoba. Co do tych żyć, to osoba, która szybko straci te 70 żyć nie może dalej grać, i co będzie robiła niby? W naszej ekipie jest niewiele osób, co grają na tyle ostrożnie, by nie umierać.


2hBa0dz.jpg
Żołnierz US Army w Panamie 1989 roku.

Offline

#4 2017-02-25 18:45:25

Ramius
Członek Partii
Dołączył: 2017-02-25
Liczba postów: 4
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Regulamin Walk na serwerze

1.Większa ilość drużyn daje większe możliwości taktyczne
2.Pomyliłem się i powinno być 4 dni
3.No dobrze ale no to potyczka musi mieć jakieś podłoże RP. I gdyby nie zasada napisana przezemnie potyczka bardzo szybko by się przerodziła w jakąś bitwę bo by brały udział w nich całe armie a nie te dwie drużyny
4.Ale no to można ustalić kiedy ta bitwa będzie ten "jeden dzień" dałem hipotetycznie


Przecież ten serwer i tak w większości RP to po wyczerpaniu limitu może coś innego porobić albo pograć w coś innego a nie rżnąć 24/7 w MTA

Offline

#5 2017-02-25 18:48:47

Wonsz
Obywatel
Dołączył: 2017-02-25
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 51.0

Odp: Regulamin Walk na serwerze

Młody, Ty chyba nie przeczytałeś tego tekstu dokładnie. Zacznijmy od tego, że okręgi nie są aż tak bardzo skomplikowane, wystarczy tylko zrozumieć jak to działa. "Każda drużyna ma 70 żyć jeżeli wyczerpie limit MUSI wycofać się z pola walki." Mowa tutaj o DRUŻYNIE a nie o pojedynczej osobie. Zawsze ludzie skarżyli się, że w bitwach nie ma zasad odnośnie wygranej i mordobicie trwało po kilka godzin, ku czci tych narzekaczy powstały właśnie określone życia (w języku Battlefielda - tickety)  Nie widzę problemu z ostrożną grą, wystarczy nie rushować.  [sred])


comment_0VUr7FlhBJFtXf6GkbNxRmn20hPj13p2.gif

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
miamilife - kawalerskikarola - mocarnithegame - tsi - ferajna11446jgv